Vår senaste produkt är fantastiskt jävla bra. En grillkrydda som även passar som dipp till grönsakerna eller svålarna och som inte innehåller annat än kryddor. Härligt! #lchfklubben
Vår senaste produkt är fantastiskt jävla bra. En grillkrydda som även passar som dipp till grönsakerna eller svålarna och som inte innehåller annat än kryddor. Härligt! #lchfklubben
Nea
20 mars, 2014 at 06:49Katrin; det skall stå eller jäst istället för OCH om du formulerar meningen så
Monica
20 mars, 2014 at 07:17Varför använder du alltid svordomar i dina inlägg. Gör du det inför barnen också??
Tessan
20 mars, 2014 at 07:43Vem har lärt Ringo SLICKA FITTA tecknet Äckligt!!!
Hedda
20 mars, 2014 at 08:41Antagligen något barn på dagis, som har lärt sig från äldre syskon, som har lärt sig från youtube.
Herregud kommer ihåg när jag kom hem och gjorde ”fuck you”-tecken till mina föräldrar! Fattade ju inte själv vad det betydde så det var lite oväntat att de blev så arga.
fittelina
20 mars, 2014 at 08:43Det är väl hans pappa. Horbocken Bingo!
Mr
20 mars, 2014 at 08:57Okej så allt dåligt du sa och gjorde som barn lärde du dig från dina föräldrar? Barn lär sig av andra barn…
TL
20 mars, 2014 at 09:23Härligt! Ska vi testa. Mina kids äter dipp och grönsaker som fredagsmys, men dippen har hittills kännts sådär när man använder de trad estrella/olw. Fortsätt komma med bra produkter!
nb
20 mars, 2014 at 09:28Själv äter jag bara ekologisk mat för att slippa alla gifter E-ämnen o glutamat. Alla kryddor ska användas färska de som inte är färska innehåller inget annat än glutamat o som är mycket giftigt o cancerframkallande.
bea
20 mars, 2014 at 10:44Exakt!!!
ina
20 mars, 2014 at 10:51Då är det upp till föräldrarna, att förklara för sina barn, att sådana ord eller tecken använder man inte!!!!!
!
20 mars, 2014 at 11:25Puma har lärt honom så klart..
emma
20 mars, 2014 at 11:35Men det är väl GULLIGT när en snart 4 åring visa det tecknet. Hahaha Slicka fitta så sott
Emmeri
20 mars, 2014 at 12:56Om man sköter dig själv och skiter i alla andras problem så blir det bättre. Alla är vi olika. Vi tolererar olika saker och mängder jämt. Vi uppfostrar olika! Min son har lärt sig massor ifrån förskolan pga av äldre barn och kompisarnas syskon. Svordomar plus olika tecken hör dem på tvn, i musiken och tex olika tvprogram så det är riktigt svårt att undgå mer och mer.
O apropå kryddan så måste jag bara prova den. Låter riktigt spännande med lchf dipp o krydda =)
carro
20 mars, 2014 at 16:33Prova inte kryddorna, smakar helt bedrövligt. Googla och gör egna blandningar ist. Köpte tacokryddan och det smaka bara cayenneppar så de har antingen
tagit fel på mått eller så för det gick inte att äta. Jag älskar chili.
Cattis
20 mars, 2014 at 18:30http://www.krusmynta.se/
MYCKET bättre och fräschare kryddor, har köpt därifrån de senaste åren och är alltid nöjd.
Camilla
21 mars, 2014 at 22:10Jag säljer reductil sibutramin 15mg. 1månad för 690kr och 3mån. kur för 1790kr med frakt. Dessa underbara bantningspiller har underlättat min viktnedgång avsevärt. Vid seriöst intresse mejla till [email protected]
Monica
21 mars, 2014 at 23:38Bluff!!!
Bente
23 mars, 2014 at 11:48Oj första gången jag kommenterar på din blogg och tänkte att nu kommer ju alla kommentarerna handla om dina nya kryddor (tydligen, inte!??).
Tänkte i alla fall säga att jag tycker det är ett väldigt bra initiativ att ta fram grillkrydda utan glutamat. Skulle jag gärna köpa hem och testa!!