Allvarligt memory-spel där Bingo verkar leda. För tillfället. Själv sitter jag bredvid och förbereder mig på det som ska inhandlas till lillebror. En babynest känns aktuellt den här gången med tanke på Ringo. Ska definitivt gå till Bonti på Karlavägen och köpa en babynest. Då var det bestämt.
anonym
28 september, 2013 at 15:54Är ni på landet eftersom Bingo har pälsmössa inomhus. Eller tror gubben att han är cooool. Där måste vara väldigt kallt.
Monika
28 september, 2013 at 18:40Åh vilken dum kommentar, orka !!!!
Rebecca
28 september, 2013 at 22:12Babynest är såå bra att ha! Man kan flytta runt den lille mellan soffan, sin säng, den kan sova emellan föräldrarna i den på natten, ha i vagnen mm. Och Bonti på Karlaplan är bäst!! 🙂
Najna
29 september, 2013 at 03:52Bäst med babynest! Vår lilla älskar sitt!
S
1 oktober, 2013 at 22:23Om du ska köpa ett babyneste borde du helt klar köpa sleepyhead! Den bästa och lyxigaste som finns, man kan köpa olika överdrag som är perfekta om man får en kräksbebis 🙂