Det årliga julbordet. Exakt lika härligt varje år. År efter år. Nu i tjugo år. Det var inte som jag bara skrev det är tjugo år nu. Väldigt otroligt. Gamla vänner nu.
Det årliga julbordet. Exakt lika härligt varje år. År efter år. Nu i tjugo år. Det var inte som jag bara skrev det är tjugo år nu. Väldigt otroligt. Gamla vänner nu.
Madde
2 december, 2017 at 09:02Är det judisk julbord? Alla verker ha stor jätte snok.
G-T
2 december, 2017 at 19:21Madde: den längsta näsan har du nog själv. Judarna brukar i regel inte fira jul på det sättet med julbord. Deras stora högtid heter Chanukka…har inget med Jesu födelse att göra.
Mia
3 december, 2017 at 09:36…och vips var G-T där och la in sin snok.
G-T
3 december, 2017 at 10:37Och Mia kunde inte låta bli att kommentera mig 🙂 hahahahaha
Milla
3 december, 2017 at 21:37Nån som kommer ihåg galne Davve? G-T är en reinkarnation av honom! Obs hennes(?) hahahaha! Måste ha sista ordet, trots att hon (?) inte har något att skriva.
Reductil4you
4 december, 2017 at 21:07Äkta Reductil till salu.. Underlättar viktnedgång avsevärt med minskad aptit och ökad energi.
Vid seriöst intresse hör av er hit [email protected]