Okategoriserade

Katrins Snapshots

Katrins Snapshots

Oh shit jag snörvlar. Pollen. Fuck pollen. Veckans tredje löprunda check! Jag eftersöker någon som kan hjälpa mig med min puls. Vilken puls ska jag ha på långdistans och vilken på intervallerna för att krossa @sippanhagerman på Milspåret den 19 maj? Någon som kan hjälpa mig? Jag ses när som för att göra test. Mejla mig [email protected]

You Might Also Like

  • Jenny
    5 maj, 2016 at 21:14

    Ni kan inte tänka er att göra relationpodden igen?
    Saknar den väldigt mycket, det var helt klart en av Sveriges bästa poddar.
    Mvh Jenny

  • Djurfamiljen- För dig som älskar katter och hundar!
    6 maj, 2016 at 00:29

    Va tråkigt att du fått allergi. Går också snörvlar nu :-/

  • RaWa
    6 maj, 2016 at 00:35

    mialundin.se håller på mycket med hormoner hon har skrivit en bok ”Kaos i Kvinnohjärtat” tror jag den hette bara som ett tips, om det här med hormoner.

  • Amanda
    6 maj, 2016 at 08:39

    Varför frågar du inte folk du känner som springer eller din pt? Förstår inte att du inte verkar ha några vänner som kan hjälpa dig med din träning!

  • bob
    6 maj, 2016 at 09:09

    Amanda om hon frågar oss så får hon fler svar och fler läsare till bloggen …..

  • Emi
    6 maj, 2016 at 09:49

    Så fort Katrin gjorde offentlig att hon är lycklig
    med sin nya kärleken..”försvann” Bingo från hans blogg….är han svartsjuk?

  • Hanna
    10 maj, 2016 at 12:00

    Jag kör 6 st tusingar i 4:30-tempo och med 90 sek stå/gåvila. Otroligt jobbigt men förhoppningsvis effektivt. Jag gör milen på ungefär samma som du.