Okategoriserade

Katrins Snapshots

Katrins Snapshots

Jag vet att jag är en dramatisk person som ser allt i svart eller vitt men alltså den här fotkrämen vem har skapat den?! Den är helt sjuk! Jag vill inte förolämpa den med att stämpla den som den bästa fotkrämen som finns för den är inte som en kräm för fötter den trollar fan med fötterna. Har ni någon ni bryr er om så köp den här till den personen i julklapp. Referera gärna till mitt inlägg. Då vore jag stolt. Ni köper den @skincityse och undrar ni varför den är så bra så frågar ni @hudspecialisten. Mitt första julklappstips för i år! #katrinsjulklappstips #skincity

You Might Also Like

  • Tickelitack
    23 november, 2015 at 19:22

    Du är inte dramatisk, bara elak och ond.
    Du ser inte allt svart och vitt, du ser bara pengar och ditt ego.
    Har du bara ett taskigt inlägg att vara stolt över har du ingenting.

    Bara för att du rekommenderar den kommer jag aldrig köpa det.

  • Pam
    23 november, 2015 at 19:23

    Du förnekar dig inte ! Nyss var det deras fotmask!
    Spännande blogg du har.

  • IT
    23 november, 2015 at 19:26

    Katrin lägger ner enorma summor varje månad på fejkad trafik.
    http://www.mediakungen.se/

  • Nisse
    23 november, 2015 at 19:27

    För att hela tiden självutnämnda dig till snygg, vacker o attraktiv är det minst sagt pinsamt att du basunerar ut din narig hud, flagnande hälar, torra o livlösa hår…listan är lång. O funka verkar ju skiten inte heller göra döma av sitt eget utseende. Eller vänta.. Var det sälja din själ för pengar du sa du jobbade med? Sunkigt, oglamoröst o otroligt pinsamt!

  • kelly
    23 november, 2015 at 19:36

    Fy fan. Din FALSKA apa !!

  • Millan
    23 november, 2015 at 19:38

    Men du vilken topped blog du har! Kränger stoppar dina sunkiga fötter i plastpåsar o rapporterar med bilder för att få in några få kulor på reklam. Och så denna ström av korkade rasister i följe. Bra blandning: narcesistiskt skryt från din sida, inkompetenta, lågutbildade rasister med mindervärdeskomplex o så krämer o oljor o havregryn doppade i xylitol. Vilket framgångskoncept! Men vänta..om man nu gör reklam för hår o hudprodukter…borde man då inte se rimligt fräsch ut själv eller? Kontrakten kommer dala o mer müsli säljas till halva priset innan det blir containern! Framgångssaga LOL

  • Lussan
    23 november, 2015 at 20:05

    Sätt den i PLYTET!

  • Madde
    24 november, 2015 at 08:42

    Att ni orkar! Undra vilka som är patetiska osv! Är ni lika framgångsrika som Katrin? Jag bara älskar dig och ditt sätt Katrin ????Just do it ????

  • Just det
    24 november, 2015 at 13:32

    Katrin är inte framgångsrik. Han har under en period lurat på människor sitt skräp. Nu börjar folk inse det, det är därför hon tvingas rea ut skiten för halva priset innan datumet går ut.

  • Bha
    24 november, 2015 at 13:35

    Patetiskt att påstå att Katrin är framgångsrik.
    Hon lägger ner enorma summor varje månad på fejkad trafik och följare.
    http://www.mediakungen.se/

  • Madde
    25 november, 2015 at 12:10

    Framgångsrik eller ej i era ögon, så lever hon säkerligen i en högre klass och standarden vad du/ni gör. Måste vara trist att vara så bitter att man måste hänga upp sig/ klanka ner på en annan människa. Det tycker jag är patetiskt! Men vet ni vad?! Om det nu stör så förstår jag inte vad ni är inne och läser Bloggen för? För om ni inte är helt efter så handlar den ju faktiskt om Katrin. Ha nu en helt UNDERBAR dag ????????

  • inte madde
    25 november, 2015 at 14:15

    Madde
    Varför är du inne och läser du STÖR dej på kommentarerna.

  • Carina
    25 november, 2015 at 18:15

    Exuvience fotkräm är kanonbra min syster jobbbar med detta märke.

  • A.R.@3
    25 november, 2015 at 20:30

    Madde, häng med framöver så lär du se mer av detta patrask som skriver här.
    Dom brukar inte vara så kaxiga då.