Vi har grym kampanj på vår mest populära vara hela helgen. Chunky müsli för 69 kr (ordinarie 139kr). På bilden har ni en underbar chiapudding gjord på chiafrön, mandelmjölk och några steviadroppar med vaniljsmak. Puddingen är toppad med vår müsli och lite färska kokoschips som ni också hittar @cleaneating.se #cleaneating #kzcleaneating
Vaken konsument
20 november, 2015 at 11:58Det finns inte en chans att jag köper din sötade svindyra smörja när det finns så mycket bättre OSÖTADE och prisvärda produkter.
Sötningsmedel underhåller och förvärrar hjärnans belöningssystem. Kortfattat innebär det att sötningsmedel är VÄRRE än vitt socker eftersom man tror att det är onyttigt men bidrar till ett ökat sockerberoende.
Vaken konsument
20 november, 2015 at 12:00Det smög in sig ett o för mycket. (Autocorrect)
Det ska stå:
man tror att det är NYTTIGT
unni
20 november, 2015 at 12:10Har du och barnen inga mörkhyade kompisar?
Kan inte minnas att jag sett några på bild tillsammans med er. Rasist kanske?
Linda
20 november, 2015 at 12:34Unni..vad är det där för konstig kommentar? Och syftet med den kommentaren är……?