Okategoriserade

Katrins Snapshots

Katrins Snapshots

Bra och sanningsenlig intervju av @pascalengman i Expressen idag. Det är inte ofta jag läser en intervju med mig själv och faktist anser att jag sagt det som står i svaren. Skönt att det finns några reportrar som tar sitt jobb på allvar. Tack för det @pascalengmanRubriksättaren är det väl sämre med. Skulle jag söka förhållande? Nääää jag söker inte efter något jag är jättenöjd som jag har det. Ni har artikeln i min profil. #expressen #pascalengman

You Might Also Like

  • Camilla 33 år och 10 barnsmamma som lever med lungsjuk man.
    29 oktober, 2015 at 11:50

    Kul att du är nöjd 😀
    Måste in o läsa 😀
    Mvh Camilla
    http://www.minstorafamilj.se

  • Jag
    29 oktober, 2015 at 12:44

    Har precis läst. Usch, vad ska man säga? Säger ingenting allsa så har jag inget sagt….

  • Jag
    29 oktober, 2015 at 12:44

    Säger ingenting alls….

  • Jag
    29 oktober, 2015 at 12:46

    ….så har jag ingenting sagt. Jo kan ju säga att det var intressant att läsa.

  • Sibell
    29 oktober, 2015 at 13:06

    Japp! Du framstår precis lika korkad o bitchig som du är! Sorgligt att du till och med identifierar dig med dessa otroligt IQ befriade uttalandena o är nöjd! Pinsamt som vanligt!

  • LiS
    29 oktober, 2015 at 13:17

    Pascal brukar fixa de flesta intervjuer han gör, dock hade han nog lite svårt för dig.
    Jag är inte 100 på att han gillade det du sa/svarade honom, det var vad jag kunde läsa av hans minspel.

    Han kan inte som journalist/vill kanske inte, bara gå på och gå mot. Vet inte. Pascal är ödmjuk.
    Du gick hårt på om dig och om ditt tänk och okej, du har ett helt annat tänk än väldigt många/kanske de flesta, men det är ditt sätt, it`s you to be.
    Pascal är en kanonkille, men sorry Katrin, detta var inte den bästa intervjun du varit med i. Tyvärr.
    LITE ödmjukhet skadar ingen, inte ens dig.
    Ha en härlig torsdag – pannkaka till kidsen kanske 🙂

  • Irene
    29 oktober, 2015 at 13:24

    Någon skrev att du redan har ett ny relation ?

  • Mi
    29 oktober, 2015 at 14:12

    Irene
    Det är väl Bingo som har ny ung tjej. Rykten du vet 🙂

  • ewa
    29 oktober, 2015 at 15:21

    Du är en vacker och smart kvinna.
    Det är hemskt att läsa kommentarerna här. Folk är sjukt!

  • Dingo
    29 oktober, 2015 at 17:15

    Pinsam läsning !!

  • Isa
    29 oktober, 2015 at 18:13

    Du liknar en vaxdocka !!

  • uja
    30 oktober, 2015 at 02:32

    haha sjukt kul när du förklarade att folk går in på dina bilder och skriver att du är attraktiv och proffsiga reporten snabbt avbryter ”du menar oattraktiv?” hahahaha ohhh snaaaaap

  • kim
    30 oktober, 2015 at 04:11

    Folk skrattar åt dig.
    Du är helt störd …. som inte fattar !!!

  • davve
    1 november, 2015 at 12:55

    Kim, stört att du inte förstår att Katrin skrattar hela vägen till banken..

  • h.karlberg
    1 november, 2015 at 22:05

    Kan man som individ inte bara enas om att man går igenom dalar i ett förhållande som ibland leder till att man gör andra val. Klart man är ledsen och vill att personer skall fungera ihop dock ibland går det inte och det betyder inte att man har rätt att döma. Det finns alltid en sorg som man skall få uppleva ifred och utan att individer dömer. Se lite tredimensionellt så tror jag att alla i ser hur f påhopp kommer sig, hur fel det blir . Vad tjänar det till….vi är människor..med känslor.

  • Johanna
    4 november, 2015 at 00:06

    Katrin!
    Du är en av Sveriges smartaste kvinnor! Tack för ditt mod och ditt klokskap! Skit i trollen