Okategoriserade

Katrins Snapshots

Katrins Snapshots

Och här har man gått i alla dessa år och trott att geggan i trosan är kopplad till att man är fertil. På min blogg katrinz.se redogör jag hur det lägger till med kvinnans ägglossning. Jag har gjort en intressant upptäckt nämligen. Tack vare @naturalcyclesnc #naturalcyclesnc

You Might Also Like

  • Martina
    15 juli, 2015 at 21:34

    Fast ”geggan i trosan” är också relaterad till kvinnans fertilitet. När ”geggan” är vit, tjock och lite torr är man inte fertil och när den är glansig och genomskinlig är man fertil.

  • Janell
    15 juli, 2015 at 23:39

    Sicken bra reklam du gör för naturalcycles. Låter övertygande. Du får säkert bra betalt.Så nu vet du det!!

  • leonora
    15 juli, 2015 at 23:47

    Hur kan ni vara så dumma att kommentera här, när ni vet att hon inte läser kommentarerna!!!

  • Ki
    16 juli, 2015 at 07:31

    Läs senaste inläggen så ser du armtt hon läser. Idiot.

  • Isabell
    16 juli, 2015 at 15:02

    Tack Katrin! För att du bloggar och upplyser många kvinnor om NC. Har aldrig mått så bra som jag gör nu utan massa gammeldags-preventivmedels-skit i kroppen 🙂

  • Bu
    18 juli, 2015 at 00:03

    Martina – jag brukar aldrig någonsin ha ”gegga i trosorna”. Är det verkligen normalt? Är inte gegga typ tecken på svamp eller någon infektion?