Jag och Nova hade väldigt kul åt att Rambo gick raklång under bommen. Kanske inte så kul egentligen, kul på plats. I ögonblicket.
Jag och Nova hade väldigt kul åt att Rambo gick raklång under bommen. Kanske inte så kul egentligen, kul på plats. I ögonblicket.
Alma
4 maj, 2015 at 22:26Tycker så synd om den stackars feta hunden. Kommer att dö i förtid. Ägaren vet väl inte bättre!!
Joans
5 maj, 2015 at 09:41Den maniska kreativiteten hos Katrins näthatare är nästan beundransvärd. Alltid kan de hitta något att klanka ned på.. Sorgliga individer, så klart. Men snarast tragikomiskt på nått sätt..
Li
5 maj, 2015 at 12:35Alla som klagar på Mopsen – vet ni hur en mops ser ut!
Denna mops är inte överviktig!!!
Mopsar ser faktiskt ut som vovven på bilden!!!
Fö är en ev. undervikt/övervikt lika farlig hos djur som hos oss människor. Så skriv inte skit att jycken ska ner i vikt, inget fel på den mopsen är det.
Katarina
5 maj, 2015 at 18:00Joans, precis, det spellar ingen roll vad hon skriver eller visar, allt kan de klaga på. Och om man kallar de för vad de är: mobbare och näthatare så blir de helt utom sig.