Imorgon börjar jag och @bingorimer träna inför LCHFloppet som är den 23 augusti på Djurgårn. Biljetter finns på ticnet. Kommer ni och springer med oss? #lchfloppet
Imorgon börjar jag och @bingorimer träna inför LCHFloppet som är den 23 augusti på Djurgårn. Biljetter finns på ticnet. Kommer ni och springer med oss? #lchfloppet
Mormor Märta
6 juli, 2014 at 18:50Jag tror att det finns ett samband mellan candidainfektioner och att folk som drar igång med LCHF mår så bra. Kan nog vara så att den här dieten rensar ut i candidastinna magar….
http://metrobloggen.se/mormormarta/lchf-och-candidainfektion/
Sara
6 juli, 2014 at 19:59Kanske inte så smart att lägga det samma datum som color run…
Diana DeMarkey- LiveYourDreams!
6 juli, 2014 at 20:17Vad kul att ni båda kör igång träning tillsammans. Nej jag kommer inte att köra med er, har aldrig förstått grejen med att köra lopp och har heller aldrig gillat det. Men lycka till! =)
bea
6 juli, 2014 at 21:16…..vilket är ett JÄTTEROLIGT lopp!!!
Åsa
7 juli, 2014 at 07:23Inte så lätt att hitta ett datum som inte krockar med något annat skulle jag tro! :p
Annika
7 juli, 2014 at 18:13Måste man äta lchf för att kuta med er? 😉
Skulle behöva ett lopp innan jag tar mig an Halvmaran i september.